Veselý konťák SIEGL

Ochutnejte naši práci

Lidé pálí odpadky. Jaké sankce jim za to hrozí?

Lidé pálí odpadky: Jaké sankce jim za to hrozí?

S nástupem chladných dnů se v mnoha domácnostech rozehřejí krbová kamna, krby nebo kotle na tuhá paliva. Občas ale z některých komínů vychází štiplavý a dusivý kouř, protože některé domácnosti šetří a spalují odpadky. Za takový počin ale hrozí pokuty. Jak vysoké sankce vám hrozí? A jak je to s kontrolou topenišť ze strany úřadů?

Přečíst celý příspěvek »

Štítky:
Publikováno 24. 08. 16 v kategorii Ničení přírody | Žádné komentáře »

Podzim na zahradě: Co patří do kompostu a co do kontejneru?

Zakládání kompostu

S podzimem nastupují na zahradě nezbytné práce. Odstřihávají se odkvetlé květy, hrabe se listí, vyhazují se nahnilé plody. Součástí každé okrasné i užitkové zahrady by měl být kompost, na kterém si připravíme zeminu plnou živin. Ne vše ale do kompostu patří. Podívejte se, jak správně kompostovat a co raději vyhodit do kontejneru.

Přečíst celý příspěvek »

Štítky:
Publikováno 17. 08. 16 v kategorii Recyklace odpadu | Žádné komentáře »

Skládky: Vše na jedné hromadě? Jak se rozděluje odpad při návozu na skládku?

Skládka

Představujete si skládku odpadu jako jeden velký chaos odpadků, kde se mísí papír s kuchyňskými zbytky a zrezivělé konzervy s něčím, co vzdáleně připomíná staré linoleum? Ano, třídit by se mělo. Přesto ale končí na skládkách stále velké množství odpadu, který by bylo možné recyklovat. A co se děje s odpadem tam? Je vše na jedné hromadě?

Přečíst celý příspěvek »

Publikováno 03. 08. 16 v kategorii Třídění odpadu | Žádné komentáře »

Fotogalerie: Prohlédněte si vozový park SIEGL

Moderní a pravidelně obměňovaný vozový park je pro společnost SIEGL Petr s.r.o. klíčový. Firma pravidelně investuje do nových kontejnerů i vozidel, aby svým zákazníkům nabídla flexibilní a rychlé služby – například odvoz suti a odpadu nebo dovoz písku. Prohlédněte si vozový park SIEGL na aktuálních fotografiích.

Přečíst celý příspěvek »

Publikováno 28. 07. 16 v kategorii Vozový park | Žádné komentáře »
1. stránka z celkem 2112345...1020...Poslední »