Veselý konťák SIEGL

Ochutnejte naši práci

Velké řetězové/vanové kontejnery. Terénní a stavební práce v centru Prahy

Ani historickému centru Prahy se nevyhnou stavební práce, které vyžadují odvoz suti a odpadu nebo dovoz sypkých stavebních materiálu. Dopravit kontejnery, které by urychlily práce, je většinou nemožné z důvodu různých omezení. Zároveň bývá velký tlak na urychlení prací. Proto jsou vhodným řešením řetězové/vanové kontejnery, s nimiž jde práce rychle, neboť za krátký čas odvezou velké množství těžkého odpadu.

Přečíst celý příspěvek »

Lidé pálí odpadky. Jaké sankce jim za to hrozí?

Lidé pálí odpadky: Jaké sankce jim za to hrozí?

S nástupem chladných dnů se v mnoha domácnostech rozehřejí krbová kamna, krby nebo kotle na tuhá paliva. Občas ale z některých komínů vychází štiplavý a dusivý kouř, protože některé domácnosti šetří a spalují odpadky. Za takový počin ale hrozí pokuty. Jak vysoké sankce vám hrozí? A jak je to s kontrolou topenišť ze strany úřadů?

Přečíst celý příspěvek »

Štítky:
Publikováno 24. 08. 16 v kategorii Ničení přírody | Žádné komentáře »

Podzim na zahradě: Co patří do kompostu a co do kontejneru?

Zakládání kompostu

S podzimem nastupují na zahradě nezbytné práce. Odstřihávají se odkvetlé květy, hrabe se listí, vyhazují se nahnilé plody. Součástí každé okrasné i užitkové zahrady by měl být kompost, na kterém si připravíme zeminu plnou živin. Ne vše ale do kompostu patří. Podívejte se, jak správně kompostovat a co raději vyhodit do kontejneru.

Přečíst celý příspěvek »

Štítky:
Publikováno 17. 08. 16 v kategorii Recyklace odpadu | Žádné komentáře »
1. stránka z celkem 2112345...1020...Poslední »