Veselý konťák SIEGL

Ochutnejte naši práci

Fotogalerie: Prohlédněte si vozový park SIEGL

Moderní a pravidelně obměňovaný vozový park je pro společnost SIEGL Petr s.r.o. klíčový. Firma pravidelně investuje do nových kontejnerů i vozidel, aby svým zákazníkům nabídla flexibilní a rychlé služby – například odvoz suti a odpadu nebo dovoz písku. Prohlédněte si vozový park SIEGL na aktuálních fotografiích.

Přečíst celý příspěvek »

Publikováno 28. 07. 16 v kategorii Vozový park | Žádné komentáře »

Výhřevnost odpadu: Co to vlastně je?

Odpad je cenná surovina. Na skládkách končí stále menší objem odpadu s tím, jak se rozvíjí spalovny. Běžný komunální odpad je zužitkováván v klasických spalovnách, zatímco bioodpad slouží pro výrobu elektřiny a plynu v bioplynových stanicích. Vyplatí se to? Jaká je výhřevnost odpadu a co to vlastně je?

Přečíst celý příspěvek »

Bioodpad: 5 věcí, které jste o jeho třídění možná nevěděli

Kontejner na bioodpad (zdroj obrázku: wikipeadia.org)

Zbytky z kuchyně, posekaná tráva nebo třeba shrabané listí – to vše se schová do tajemného slůvka bioodpad. Když v koutě vaší zahrady stojí kompost, můžete bioodpad zužitkovat přímo na místě a proměnit ho ve výživnou zeminu. Pokud kompost nemáte, vyhazujte bioodpad do speciálních hnědých popelnic. Ale pozor, s odpadem biologického původu to není jen tak. Podívejte se na 5 věcí, které jste o jeho třídění (možná) nevěděli.

Přečíst celý příspěvek »

Štítky: , , ,
Publikováno 04. 07. 16 v kategorii Odpady | Žádné komentáře »

Proč patří baterie a akumulátory do nebezpečného odpadu?

Proč patří baterie a akumulátory do nebezpečného odpadu

Vybité akumulátory nebo baterie shromažďujete v zásuvce, v garáži nebo ve sklepě, aby vás jednou za čas donutily udělat pořádek. Vyhodit je do běžné popelnice je sice pohodlné, ale neekologické. Baterie a akumulátory patří do nebezpečného odpadu. Proč? A kam je správně vyhodit?

Přečíst celý příspěvek »

Štítky: , ,
Publikováno 15. 06. 16 v kategorii Třídění odpadu | Žádné komentáře »
1. stránka z celkem 2012345...1020...Poslední »