Veselý konťák SIEGL

Ochutnejte naši práci

Plán odpadového hospodářství ČR: Co to je a jak ho plníme?

tabulka-odpady

Odpady jsou neodmyslitelně spojené s činností lidí. Domácnosti i firmy produkují běžný komunální odpad. Zbytky vznikají i při průmyslové a stavební činnosti, odpady produkuje doprava i zemědělství. Velkou otázkou je, jak s odpady rozumně a ekologicky nakládat. Pomoci má plán odpadového hospodářství ČR. Co v něm stojí? A daří se nám ho plnit?

Přečíst celý příspěvek »

Štítky:
Publikováno 30. 05. 16 v kategorii Likvidace | Žádné komentáře »

Elektro: Jak na zpětný odběr odpadu?

Elektroodpad

Vyhodit vysloužilé elektrozařízení jen tak do směsného odpadu je neekologické a nehospodárné. Z hlediska životního prostředí je zpracování elektrického a elektronického odpadu aktuálním tématem. Tento odpad obsahuje celou řadu látek, které zatěžují životní prostředí, stejně jako materiálu, jenž lze zpětně využít. Jak na zpětný odběr elektro?

Přečíst celý příspěvek »

Štítky: ,
Publikováno 16. 05. 16 v kategorii Likvidace | Žádné komentáře »

5 způsobů, jak může každý přispět k ochraně životního prostředí

Tříděný odpad

Pro to, aby se nám lépe dýchalo a žilo, můžeme udělat hodně. Ochrana životního prostředí není záležitostí legislativy a nařízení, ale především zvyků a chování lidí. Podívejte se na 5 způsobů, kterými každý z nás může významně přispět k ochraně životního prostředí.

Přečíst celý příspěvek »

Publikováno 02. 05. 16 v kategorii Třídění odpadu | Žádné komentáře »

Jarní úklid se neobejde bez kontejnerů

Vyklízení bytu

Člověk někdy žasne, kolik toho dokáže nashromáždit. Půda, garáž, sklep i stodola překypují věcmi, ve kterých se už ani nemůžete vyznat. Starý stavební materiál, šrot, latě a další věci, které by se mohly jednou hodit. Ačkoli víte, že se vám už nikdy hodit nebudou. Je správný čas na pořádný jarní úklid. A co se vším tím nepořádkem? Nacpěte ho do kontejnerů, které si specializovaná firma odveze pryč, a vy budete bez starostí!

Přečíst celý příspěvek »

Štítky: ,
Publikováno 27. 04. 16 v kategorii Likvidace | Žádné komentáře »
1. stránka z celkem 1912345...10...Poslední »

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace