Veselý konťák SIEGL

Ochutnejte naši práci

Jak se likviduje zemědělský odpad?

Chlévský hnůj

Zemědělská výroba dříve bývala téměř bezodpadová. Rostlinné zbytky i hnůj se využívaly jako přírodní hnojivo. Vše bylo založeno na uzavřeném koloběhu: půda – krmivo – zvíře – hnůj – půda. Dnes při zemědělské výrobě vzniká bioodpad, který není navracen zpátky do půdy, ale může být zužitkován například v bioplynových stanicích, případně na kompostech.

Přečíst celý příspěvek »

Publikováno 10. 10. 16 v kategorii Likvidace | Žádné komentáře »

4 způsoby likvidace odpadu: Který se zamlouvá vám?

spalovna-odpadu

Popelářská auta denně svezou tuny komunálního odpadu. K tomu se přidávají plasty, papír nebo sklo z kontejnerů na tříděný odpad. Co se potom se všemi těmi vyhozenými věcmi a obaly děje? Možnosti jsou čtyři: recyklace, spalovny, chemicko-fyzikální nebo biologická likvidace a deponie. Která z nich se vám zamlouvá nejvíc?

Přečíst celý příspěvek »

Publikováno 29. 09. 16 v kategorii Likvidace | Žádné komentáře »

Velké řetězové/vanové kontejnery. Terénní a stavební práce v centru Prahy

Ani historickému centru Prahy se nevyhnou stavební práce, které vyžadují odvoz suti a odpadu nebo dovoz sypkých stavebních materiálu. Dopravit kontejnery, které by urychlily práce, je většinou nemožné z důvodu různých omezení. Zároveň bývá velký tlak na urychlení prací. Proto jsou vhodným řešením řetězové/vanové kontejnery, s nimiž jde práce rychle, neboť za krátký čas odvezou velké množství těžkého odpadu.

Přečíst celý příspěvek »

1. stránka z celkem 2212345...1020...Poslední »