Zavolejte nám o přesnou cenu
602 20 30 44

Ceník kontejnerů
Podívejte se na ceny kontejnerů
Objednávejte na

602 20 30 44

Po - Ne od 6:00 do 22:00 hod.

Jsme nejrychlejší v Praze Mapa Za jak dlouho jsme u vás?

Potřebujete odvézt odpad? V naší nabídce naleznete kontejnery s nosností 3 až 12 tun na jakékoliv typy odpadů. Pro více informací nás kontaktujte, pošlete nám poptávku nebo rovnou zavolejte na náš dispečink 602 20 30 44. Kontejner vám přistavíme do 1 až 4 hodin.


U kontejnerů na odpad je důležité odhadnout, na jaký druh odpadu bude kontejner využíván. Nebojte se kontaktovat dispečera. Rádi vám poradíme, jaký kontejner bude pro vás nejvhodnější. Odpady můžeme rozdělit na lehké a těžké. Do lehkých můžeme zařadit například plasty, obaly, papíry, dřevo, lehčí železo a podobně. Do těžkých odpadů řadíme zbytky sypkých materiálů, cihly, betony, zeminu a podobně.

V případě velkého množství lehkého odpadu doporučujeme využít velkoobjemové kontejnery (umožňuje-li to prostor pro přistavení velkého kontejneru). Pokud nelze využít velkoobjemových kontejnerů, doporučujeme odpad vytřídit na jednotlivé suroviny (dřevo, železo, plast,...). Cenově Vás to může vyjít o něco lépe (pro přesné informace volejte dispečerovi 602 20 30 44).

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace