Zavolejte nám o přesnou cenu
602 20 30 44

Ceník kontejnerů
Podívejte se na ceny kontejnerů
Objednávejte na

602 20 30 44

Po - Ne od 6:00 do 22:00 hod.

Jsme nejrychlejší v Praze Mapa Za jak dlouho jsme u vás?

Praha, 14. 7. 2016 – Společnost SIEGL Petr s.r.o., zabývající se odvozem stavební suti a odpadu, představuje nové firemní logo. V logotypu se promítá prvek rychlosti i stability. Novou identitu společnost představuje souběžně s jedinečnou službou Turbokontejnerů. Zároveň opět rozšiřuje svou flotilu, tentokrát o další vozy pro řetězové/vanové kontejnery.

Logo ve firemních barvách – červené, bílé a černé – zdůrazňuje rychlost a dynamiku, které jsou ve firmě alfou a omegou. Současně respektuje dlouholetou tradici společnosti a vyjadřuje stabilitu. Změna loga reflektuje vývoj firmy za posledních patnáct let, zároveň zachovává kontinuitu a jasně navazuje na její historii.

V cíli po Praze do 60 minut

Novinkou není jen proměna loga. Firma rozšířila své služby o nabídku Turbokontejnerů. Kontejner po Praze přistaví do jedné hodiny od objednání. Nové logo proto doprovází graficky zpracovaná ikona – V cíli po Praze do 60 minut. „Chceme být pro naše obchodní partnery první volbou mezi konkurencí. Dnes rozhoduje rychlost a flexibilita. Nesmí ale jít na úkor kvality služeb. U nás tyto hodnoty spojujeme, což nyní odráží také naše nové logo,“ říká Lukáš Assmann, jednatel společnosti SIEGL Petr s.r.o.

Řetězové/vanové kontejnery

Nové logo společnosti odráží každodenní život ve firmě. Společnost pravidelně rozšiřuje a modernizuje svůj vozový park a kontejnery. Firma také rozšířila svou flotilu na 4 vozy pro odvoz řetězových/vanových kontejnerů. Těmito kontejnery odveze naráz až 48 tun suti, zeminy nebo těžkého odpadu. „Dopravit kontejnery, které by urychlily práce, je většinou nemožné z důvodu různých omezení. Zároveň bývá velký tlak na urychlení prací. Proto jsou vhodným řešením řetězové/vanové kontejnery, s nimiž jde práce rychle, neboť za krátký čas odvezou velké množství suti, zeminy nebo těžkého odpadu.“ dodává Lukáš Assmann.

Nepřehlédnutelné kontejnery a vozy

Kontejnery SIEGL se dlouhodobě odlišují jedinečným technickým řešením. Nyní je lidé na ulicích bezpečně poznají podle nepřehlédnutelného designu. „Chceme se odlišovat. Naším cílem je vysoká přidaná hodnota pro zákazníky. S ohledem na originální polepy a design nyní naše kontejnery a také vozy lidé uvidí už z dálky,“ uzavírá Lukáš Assmann.

O společnosti SIEGL Petr s.r.o.

Už od roku 1990 se firma zabývá odvozem stavební suti a odpadu. Společnost dováží také písek, štěrk a další sypký materiál, vyklízí prostory a ekologicky likviduje černé skládky. Firma se zaměřuje především na oblast Prahy a okolí. V pražské metropoli dokáže přistavit kontejnery do 60 minut. Pravidelně investuje do modernizace a nákupu nové techniky.

Stáhněte si tiskovou zprávu ve formátu PDF.

< Zpět
Objednávejte na

602 20 30 44

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace