Zavolejte nám o přesnou cenu
602 20 30 44

Ceník kontejnerů
Podívejte se na ceny kontejnerů
Objednávejte na

602 20 30 44

Po - Ne od 6:00 do 22:00 hod.

Jsme nejrychlejší v Praze Mapa Za jak dlouho jsme u vás?

Potřebujete odvézt suť? Vyberte si některou ze čtyř velikostí kontejnerů a my vám kontejner přistavíme do 1 až 4 hodin. Odvážíme stavební suť a stavební odpad, pomůžeme vám ale i s odvozem zeminy. Odhadněte váhu vašeho odpadu, nezapomeňte zohlednit, jestli je odpad v kontejneru suchý nebo mokrý. Kontaktujte náš dispečink 602 20 30 44. Kontejnery mají nosnost 3 až 12 tun.

SIEGL s.r.o. pro vás rozšířil flotilu na 4 vozy pro řetězové/vanové kontejnery!

Tyto velké vanové kontejnery s nosností až 12 tun a objemem do 10m3 jsou výhodné především pro stavby v centru Prahy, kde jsou kladeny nároky na prostor a dopravní omezení, ale zároveň je potřeba odvážet v co nejkratším čase velké množství sutě a zeminy. Realizujete rekonstrukce a výkopové práce v centru Prahy? Nyní vám nově jako jediní v Praze nabízíme až 4 vozy s těmito kontejnery naráz. I u těchto kontejnerů je samozřejmostí přistavení po Praze ve velice krátkém čase! Pro objednávku kontaktujte náš dispečink, který je vám k dispozici Po - Ne od 6:00 do 22:00,
tel: 602 20 30 44 nebo můžete objednat online výběrem v ceníku či vyplněním poptávky. Budeme vás obratem kontaktovat.

O víkendu a státních svátcích účtujeme příplatek 300 Kč bez DPH ke každému kontejneru i dopravě.

Důležitou věcí u kontejnerů na suť je jejich nosnost, kterou nemůžeme překročit. Je nutné brát v úvahu, jestli je odpad nasáklý vodou nebo je suchý. Pokud si nejste jisti, kolik může daná suť a jiný odpad vážit, zeptejte se našeho dispečera na 602 20 30 44. Kromě suti můžete do těchto kontejnerů dávat i kombinace suti se zeminou i odpadem. Počítejte však již s vyšší cenou za odvoz kontejneru. V těchto kontejnerech také vozíme písek, štěrk a další sypký materiál.


Při větším objemu odpadu vám rádi zpracujeme kalkulaci s množstevní slevou

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace