Zavolejte nám
602 20 30 44

Blog
Přečtěte si odborné články na našem blogu
Objednávejte na

602 20 30 44

Po - Ne od 6:00 do 22:00 hod.

Kontejnery rozvážíme po celé Praze Mapa Za jak dlouho jsme u vás? ›

Odvoz a recyklace stavení suti a stavebního odpadu

Do stavební suti patří omítka, cihly, keramika (umyvadla, záchody atd.), dlažby, obklady, betony, střešní tašky a podobné věci.

Stavební suť se vozí do recyklačních středisek, kde se z tohoto odpadu vytváří zásypový materiál pro další využití, tzv. recyklát:

  1. Recyklát směsný (suťový) 0-8 mm
  2. Recyklát směsný (suťový) 8-32 mm
  3. Recyklát směsný (suťový) 32-63 mm
  4. Recyklát betonový - 0-63 mm

Zde naleznete ceník recyklátu.

Tyto recykláty se využívají k zásypu nebo jako podklad pod silnice, zpevnění terénu apod. Využití těchto recyklátů je opravdu mnohoúčelové.

Bohužel stavební suť nelze recyklovat, pokud je zde příměs zeminy. Odvoz kontejneru, kde je zemina se sutí, se nevyplatí třídit a musíme jej účtovat za cenu odvozu zeminy. Pokud chcete odvézt stavební suť a zeminu, doporučujeme je oddělovat.

Dále odvážíme stavební odpad. Stavební suť může být ve stavebním odpadu přítomna pouze za předpokladu, že k tomuto účelu nebude využit velkoobjemový kontejner (z důvodu nosnosti kontejneru). Stavební odpad se také dále třídí a odváží k dalšímu zpracování (a případné recyklaci).

Máte-li zájem o přistavení kontejneru pro odvoz suti, zeminy nebo stavebního odpadu, neváhejte nás kontaktovat nebo nám rovnou zašlete Vaši poptávku. Kompletní ceník naleznete pod odkazem kontejnery a ceny. Kontejner Vám přistavíme do 1 až 4 hodin od objednání.

Objednávejte na

602 20 30 44

<< Zpět
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace