Zavolejte nám
602 20 30 44

Blog
Přečtěte si odborné články na našem blogu
Objednávejte na

602 20 30 44

Po - Ne od 6:00 do 22:00 hod.

Kontejnery rozvážíme po celé Praze Mapa Za jak dlouho jsme u vás? ›

Velkoobjemové kontejnery

Potřebujete odvézt odpad o velkém objemu? V takovém případě si vyberte z naší nabídky tří velikostí velkoobjemových kontejnerů, jejichž kapacita je 3, 5 až 10 tun. Po Praze a okolí Vám přistavíme kontejner za 1 až 4 hodiny a vždy za rozumnou cenu.

SIEGL pro vás rozšířil flotilu na 4 vozy pro řetězové/vanové kontejnery!

Tyto velké vanové kontejnery s nosností až 12 tun a objemem do 10m3 jsou výhodné především pro stavby v centru Prahy, kde jsou kladeny nároky na prostor a dopravní omezení, ale zároveň je potřeba odvážet v co nejkratším čase velké množství sutě a zeminy. Realizujete rekonstrukce a výkopové práce v centru Prahy? Nyní vám nově jako jediní v Praze nabízíme až 4 vozy s těmito kontejnery na ráz. I u těchto kontejnerů je samozřejmostí přistavení po Praze ve velice krátkém čase! Pro objednávku kontaktujte náš dispečink, který je vám k dispozici Po - Ne od 6:00 do 22:00,
tel: 602 20 30 44 nebo můžete objednat online výběrem v ceníku či vyplněním poptávky. Budeme vás obratem kontaktovat.


Využití velkoobjemových kontejnerů doporučujeme vždy, když je dost odpadů na jejich naplnění. Vyplácí se cenově mnohem více než častá výměna menších kontejnerů. Ovšem musí na ně být dostatek prostoru a technika. Vhodné využití je při vyklízení velkých hal nebo na velké stavby.  

Naše velkoobjemové kontejnery: 9m3, 15m3, 40m3

Do velkoobjemových kontejnerů prosím nevkládejte těžký odpad, sutě, zeminy,... Nejsou stavěny na tento druh odpadů a mohli by se poničit. Také dodržujte nosnost těchto kontejnerů.

Upozorňujeme Vás na důležitost podkladu, kde bude velkoobjemový kontejner umístěn. Rozhodně nesmí být položený na měkkém podkladu jako je hlína nebo písek. Dále není vhodné jej pokládat na zámkové a jiné dlažby, nejspíše by je kontejner poničil při manipulaci.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace