Objednávka online

Při větším objemu odpadu vám rádi zpracujeme kalkulaci s množstevní slevou do 24 hod.

Kalkulace do 24h

Nově možnost online bezkontaktní platby !

14.4.2020

SIEGL s.r.o. NOVĚ zákazníkům nabízí možnosti bezkontaktní platby online !

Jak to funguje ? 

Zákazník si vybere kontejner na odpad a objedná si přistavení kontejneru telefonicky na 602 20 30 44 od PO do NE, včetně svátků od 6:00 do 22:00 nebo ONLINE ZDE

My v SIEGL s.r.o. vytvoříme díky novému propojení s platební bránou Global Payments pro požadovanou platbu link, neboli odkaz, který zákazníkovi bude zaslán e-mailem. Zákazník na odkaz klikne, otevře tak okno pro zadání jeho kreditní karty a zaplatí online. Ihned po provedené platbě nám přijde do SIEGL s.r.o. informace, že částka byla uhrazena. 

Nejedná se tedy o terminály pro kreditní karty, které by měly řidiči k dispozici, tuto službu plánujeme do budoucna, ale o bezkontaktní formu platby online. 

Pro hladký průběh platby vaší kreditní kartou, doporučujeme si zkontrolovat nastavení limitů pro internetové platby na kreditní kartě, kterou chcete zaplatit, aby byl vyší než-li cena, kterou budete platit a transakce nebyla z důvodů nízkého limitu pro platby přes internet zrušena. 

V případě, že máte jakékoli dotazy kontaktujte dispečink SIEGL s.r.o. na 602 20 30 44 od PO do NE, včetně svátků od 6:00 do 22:00

Při větším objemu odpadu vám rádi zpracujeme kalkulaci s množstevní slevou do 24 hod.

Chci odeslat poptávku
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace