Objednávka online

Při větším objemu odpadu vám rádi zpracujeme kalkulaci s množstevní slevou do 24 hod.

Kalkulace do 24h

Jak objednat přistavení kontejneru na odpad v Praze?

Je to velice jednoduché - stačí kontaktovat náš dispečink na telefonním čísle: 602 20 30 44, Po – Ne 6 - 22 hod. kde s vámi rádi vše vyřídíme,  nebo OBJEDNAT ONLINE  pomocí objednávkového  formuláře, kde si vyberete místo přistavení kontejneru, typ odpadu a objem kontejneru a zobrazí se vám automaticky cena kontejneru včetně garantovaných časů dojezdu přistavení kontejnerů v Praze. 

OBJEDNÁVKU KONTEJNERU  můžete vyplnit i v případě, že si nevíte rady s výběrem druhu kontejneru. Po přijetí objednávky vás budeme kontaktovat, domluvíme veškeré podrobnosti! Další možnost je samozřejmě kdykoli  e-mailem na info@siegl.cz

Pokud  jste stavební firma či jiný velkoodběratel a máte zájem o množstevní slevu, odešlete nám POPTÁVKU PRO FIRMY zde. Kalkulaci vám zašleme obratem  do 24hodin. Nevěříte ? Vyzkoušejte nás!

Máte zájem o přehled cen MOC ? Přehled kontejnerů a cen ZDE

Kdy kontejner objednat?

Obvykle postačí jeden až dva dny dopředu - dle aktuálního vytížení našich vozů, ale díky flexibilitě jsme schopni kontejner na vaši stavbu dodat i tentýž den nebo TURBOKONTEJNER do 1 hodiny.

Objednávat můžete přistavení kontejnerů na odpad, suť, zeminu, dřevo na dnešní den i následující dny  (6 týdnů dopředu). Objednávky online zpracujeme každý den do 15:00 hod. v den obdržení objednávky, po tomto čase v následujícím dni), nabídky v pracovní dny do 24 hodin. 

Podmínky přistavení kontejneru

Objednatel zajistí místo pro přistavení kontejneru s dostatečným manipulačním prostorem pro vozidlo – nosič kontejneru.

< Zpět

Při větším objemu odpadu vám rádi zpracujeme kalkulaci s množstevní slevou do 24 hod.

Chci odeslat poptávku
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace