Objednávka online

Při větším objemu odpadu vám rádi zpracujeme kalkulaci s množstevní slevou do 24 hod.

Kalkulace do 24h
VLASTNÍ DEPONIE
A KONTEJNERY
VOLEJTE
602 20 30 44

KONTEJNEROVÁ DOPRAVA - LIKVIDACE SUTI, ODPADU, DŘEVA A ZEMINY

Potřebujete kontejner na suť, zeminu nebo jiný odpad? 

Podívejte se na  nabídku a ceny kontejnerů , které uvezou 3 až 12 tun. Po Praze a okolí vám přistavíme kontejner od 1 až 4 hodin. Nevěříte? Pro bližší časový odhad se můžete podívat na naši mapu přistavení kontejnerů po Praze. 

Zavolejte na náš dispečink 602 20 30 44, jezdíme denně vč. svátků Po - Ne od 6:00 – 22:00 nebo objednejte kontejnery online ZDE OBJEDNÁVKA KONTEJNERU. 

Nyní nabízíme i turbokontejnery s garancí přistavení po Praze do 60 minut! A jestli to nestihneme, máte zdarma nejen přistavení, ale i odvoz kontejneru! Dispečink musí přistavení kontejneru do 60 min. potvrdit na základě aktuální dopravní situace. Turbokontejnery nabízíme pouze ve všední dny PO - PÁ od 6:00 do 18:00. Více o naší garanci se dočtete zde, obchodní podmínky si můžete přečíst zde.


ZAPLATÍTE JEN ZA TO, CO ODVEZEME.

Nevíte jaký kontejner si vybrat? Nevadí, objednejte si kontejner s větším objemem a zaplatíte jen za to, co odvezeme. Nezaplatíte tak nic navíc a můžete se spolehnout, že odvezeme vše, co potřebujete. 

SIEGL s.r.o. nabízí více než 350 kontejnerů všech typů, které přistaví 16 kontejnerovými vozy.

Stavíte v centru Prahy ?  SIEGL s.r.o. nabízí  4 vozy pro řetězové/vanové kontejnery! Tyto velké vanové kontejnery s nosností až 12 tun a objemem 10m3 jsou výhodné především pro stavby v centru Prahy, kde jsou kladeny nároky na prostor a dopravní omezení, ale zároveň je potřeba odvážet v co nejkratším čase velké množství sutě a zeminy. Odvážíme zeminu, suť, odpad ale pomůžeme vám i s výkopovými a zemními pracemi.

Pro firmy uděláme maximum. Kalkulaci s množstevní slevou vám rádi zpracujeme do 24 hodin zde

Při větším objemu odpadu vám rádi zpracujeme kalkulaci s množstevní slevou do 24 hod.

Chci odeslatpoptávku

Při větším objemu odpadu vám rádi zpracujeme kalkulaci s množstevní slevou do 24 hod.

Chci odeslat poptávku