Objednávka online

Při větším objemu odpadu vám rádi zpracujeme kalkulaci s množstevní slevou do 24 hod.

Kalkulace do 24h

Banner kariéra
Zavolej ještě dnes, přijď se podívat
a uvidíš
606 091 336

Opravdu si můžu jako řidič vydělat až 50.000,- hrubého?

Ano, výdělek je závislý na tom, jak šikovný řidič je a jak zná Prahu. Pro všechny řidiče je práce dost.

Jak funguje plánování směn?

Plánování směn funguje dle AETR. Dohoda AETR přesně vymezuje základní pojmy a podmínky, které se na profesionální účastníky silničního provozu vztahují. Jedná se například o dobu řízení, bezpečnostní podmínky, doby odpočinku řidičů a jejich zaznamenávání. Směny jsou předávány řidičům vždy 3 týdny s předstihem.

Jaká bude přesně pracovní náplň?

Ráno přijdeš do práce, podepíšeš příchod, dispečer ti sdělí, kam pojedeš a zadá ti první úkol. Někdy víš, kam pojedeš i den dopředu. Třeba když si zákazníci zavolají o kontejner předem. V průběhu dne jezdíš náklaďákem, převážíš prázdné i plné kontejnery, mluvíš se zákazníky, vystavuješ dodací listy a zjednodušené daňové doklady, vyplňuješ stazky, což je záznam o provozu vozidla. Ke konci pracovní doby podepíšeš odchod.

Jaká je pracovní doba?

Podle potřeby dispečinku a zákazníků. Nejdéle však 12 hodin dle AETRU a zákoníku práce.

Jakým vozem budu jezdit?

V našem vozovém parku máme auta různých značek. Záleží na tom, jaké máš zkušenosti. Můžeš jezdit v MAN, DAF nebo AVIA.

Jak mám postupovat, pokud mám zájem o práci?

Pokud by ses rád ucházel o místo řidiče u SIEGL s.r.o., zavolej si přímo asistentce na číslo 606 091 336 o termín pracovního pohovoru. Nebo vyplň dotazník a my se ti ozveme.

Kdy se dozvím, zda jste mě přijali?

Na pracovním pohovoru se domluvíme (nebo také ne) na zkušebním dni, ve kterém se teprve rozhodne, zda společně uzavřeme smlouvu na hlavní pracovní poměr.

Kdy mohu nastoupit do zaměstnání?

Nástup závisí na domluvě. Můžeš ihned, ale klidně si na tebe počkáme i měsíc, dva, pokud jsi ve výpovědní lhůtě u jiného zaměstnavatele.

Vyřídíte za mne papíry (PSSZ, VZP, apod)?

Ano, veškeré potřebné dokumenty ohledně PSSZ, VZP a povinnostem vůči úřadům při vytvoření hlavního pracovního poměru za tebe zajistí naše účetní oddělení.

Mohu u vás zkusit práci jen na zkoušku nebo brigádně?

Brigádně ne. Po pracovním pohovoru a poté, co si potvrdíme, že bychom měli oboustranně zájem, se domluvíme na zkušebním dnu, kdy se k nám přijde řidič podívat. Zkušební den vypadá tak, že si řidič sedne do auta spolu s naším řidičem a bude mít možnost se na vlastní oči podívat, co práce na pozici řidiče u SIEGL s.r.o. přesně obnáší. Ve zkušební den si také nováček zkusí v našem vozovém parku řídit naše auta a také manipulaci s kontejnery. Po zkušebním dni se již pak domluvíme (nebo také ne) na nástupu na hlavní pracovní poměr, kde běží 3 měsíční zkušební lhůta, ve které my i nový řidič zjistíme, zda jsme se rozhodli správně.

Co když mám zájem, ale nemám řidičák skupiny „C“? Berete i nováčky?

To, že jsi nováčkem, vůbec nevadí. V případě, že opravdu chceš jezdit náklaďákem a řízení tě baví, řidičský průkaz skupiny C ti zaplatíme a umožníme ti získat zkušenosti s řízením nákladních vozidel. Pokud tě to zajímá, klikni zde.

Co když nemám profesní průkaz?

Pokud nemáš profesní průkaz, my ho za tebe také zaplatíme. Opět zde záleží, jak se domluvíme na pracovním pohovoru. Jaká je tvá motivace jezdit a zda nám slíbíš, že nás brzy neopustíš.

Vyžadujete trestní bez úhonnost?

Trestní rejstřík by měl být „čistý“, ale může se stát, že každý z nás udělá chybu a kvůli jedné nezaplacené složence může vzniknout černý řádek v trestním rejstříku. U takových případů přivřeme oči.

Co když mám čerstvý řidičák skupiny „C“, ale nemám praxi?

Praxi získáš u nás! Pro nás je důležité, že jezdit chceš, jsi zodpovědný a rád se učíš novým věcem. Naši řidiči rádi zaškolí nového kolegu. Stačí jen chtít a učit se.

Mám zájem o pozici řidiče

Chci jezdit, ale nemám papíry

Při větším objemu odpadu vám rádi zpracujeme kalkulaci s množstevní slevou do 24 hod.

Chci odeslat poptávku