Objednávka online

Při větším objemu odpadu vám rádi zpracujeme kalkulaci s množstevní slevou do 24 hod.

Kalkulace do 24h

Pro firmy

Banner - pro firmy a subjekty

Garance času, ceny a dostupnosti

Chceme být pro naše obchodní partnery první volbou mezi konkurencí

Dnes rozhoduje rychlost a flexibilita, nesmí jít ale na úkor kvality služeb.   U SIEGLA  tyto hodnoty spojujeme, což nyní odráží také naše nové logo, které symbolizuje každodenní, dynamický a rychlý život ve firmě odbavující nejrychlejší kontejenry v Praze a a zároveń nově vzniklé motto  "Osobně garantuji “ , které poukazuje na konkurenční výhody a záruky, které klilentům každý den garantujeme říká Lukáš Assmann, jednatel společnosti SIEGL Petr s.r.o 

Společnost SIEGL s.r.o. pravidelně rozšiřuje a modernizuje svůj vozový park a kontejnery, aby zákazníkům spolehlivě odbavila i ty nejnáročnější zakázky.  V současné chvíli disponujeme největším vozovým parkem kontejnerových vozů a kontejnerů v Praze. 

Firma tento rok  rozšířila svou flotilu i o 4 vozy pro odvoz řetězových/vanových kontejnerů. Těmito kontejnery odvezeme z centra Prahy naráz až 48 tun suti, zeminy nebo těžkého odpadu. „Dopravit kontejnery, které by urychlily práce, je většinou nemožné z důvodu různých omezení. Zároveň bývá velký tlak na urychlení prací. Proto jsou vhodným řešením řetězové/vanové kontejnery, s nimiž jde práce rychle, neboť za krátký čas odvezou velké množství suti, zeminy nebo těžkého odpadu.“ dodává Lukáš Assmann.

Nepřehlédnutelné kontejnery a vozy Kontejnery SIEGL se dlouhodobě odlišují jedinečným technickým řešením a nyní i nepřehlédnutelným designem, díky kterému kontejnery SIEGL  bezpečně poznáte.  

„Chceme se odlišovat. Naším cílem je vysoká přidaná hodnota pro zákazníky. S ohledem na originální polepy a design nyní naše kontejnery a také vozy lidé uvidí už z dálky,“ uzavírá Lukáš Assmann. 

Naše služby nabízíme velkému množství klientů, nejvíce naše služby využívají stavební firmy, stavitelé, živnostníci, školy a školky, společenství vlastníků bytů, bytová družstva, správa nemovitostí, soukromé osoby

Snažíme se našim  dlouhodobým klientům vyjít maximálně  vstříc, a proto pro firmy máme mnoho výhod, mimo jiné i možné po předchozí dohodě přistavit kontejner i v noci nebo ve dnech pracovního volna.   Jistě oceníte i nový produkt TURBOKONTEJNERŮ, které jsou po Praze v cíly již do 60 min.

Naše práce mluví za nás

Od roku 1990 máme již mnoho spokojených zákazníků, kterých si vážíme. Proto se jim snažíme plnit všechny jejich potřeby. Od zahájení procesu celé objednávky zavoláním na dispečink, až po vystavení dokladů a faktur, se vám vždy bude věnovat kompetentní člověk z týmu spolčnosti SIEGL s.r.o.. Ten své práci nejen rozumí, ale dělá ji s nadšením. 

Stavebním firmám, novým a stálým zákazníkům nabízíme mnoho výhod. Tyto výhody můžete využívat i vy. Sedněme si ke kávě nebo nám zašlete vaši poptávku a pojďme se o tom pobavit. Vytvořme společně nabídku, která bude splňovat vaše požadavky. 

Nevíte si rady s odpady? K nám si můžete přijít i pro radu. Máme mnoho znalostí v oblasti služeb s nakládáním s odpady a rádi vám je předáme. 

Jsme česká pražská firma od roku 1990 a naše zkušenosti jsou opravdu bohaté. 

Obraťte se na nás, budete spokojeni.

Lukáš Assmann (tel.: 606 706 995)
jednatel spol. SIEGL s.r.o. 

"Osobně garantuji."


Při větším objemu odpadu vám rádi zpracujeme kalkulaci s množstevní slevou do 24 hod.

Chci odeslat poptávku
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace