Ikona garantujeme cenu
Objednávejte online nebo 602 20 30 44 Po - Ne 6:00 - 22:00
nebo telefonicky 602 20 30 44
Obrázek mozaiky
Objednávejte online nebo na 602 20 30 44 Po - Ne 6:00 - 22:00

Bioodpad

Bioodpad, neboli biologicky rozložitelný odpad, tvoří výhradně rozložitelná organická hmota. Největší množství bioodpadu vzniká při údržbě zeleně, což je také důvod, proč se jeho odvoz nejčastěji řeší při provádění pravidelné údržby zahrad na jaře a na podzim.

V případě vzniku většího množství bioodpadu, typicky při zmíněné údržbě zahrady, byste ho rozhodně neměli vyhazovat do komunálního odpadu, protože jednak se do popelnice ani kontejneru veškerý bioodpad ze zahrady obvykle nevejde a jednak ho lze dále využít. Na své zahradě ho dokonce můžete využít sami. Když z něj v kompostéru necháte vzniknout kompost, jeho zapracováním do půdy v ní významně zvýšíte obsah živin a můžete tak dosáhnout zajímavějších pěstitelských a zahrádkářských úspěchů.

Pokud vám však při údržbě zahrady vznikne takové množství bioodpadu, že se do jednoho či dvou kompostérů, stejně jako do obecní popelnice na bioodpad, jednoduše nevejde, nezbývá než objednat kontejner na odvoz bioodpadu.

A co vlastně patří mezi bioodpad?

Ikona platba kartou řidiči
Obrázek mozaiky Obrázek mozaiky
Akční nabídka
Zavřít nabídku

Kontejner na bioodpad a dřevo se slevou 10 %

Hezké počasí se nám letos dostavilo dříve. Potřebujete zlikvidovat BIO odpad po úklidu zahrady? Připravili jsme si pro vás slevu 10% na kontejnery na BIO odpad a dřevo.

Platí do konce dubna.