Objednávka online

Při větším objemu odpadu vám rádi zpracujeme kalkulaci s množstevní slevou do 24 hod.

Kalkulace do 24h

Kontejnery na odpad

CENY KONTEJNERŮ
 • 3m3 / 3 tuny

  Cena 4 550 Kč bez DPH 21 %
  Objednat
 • 4m3 / 6 tun

  Cena 5 190 Kč bez DPH 21 %
  Objednat
 • 4m3 / 6 tun - úzký

  Cena 5 190 Kč bez DPH 21 %
  Objednat
 • 9m3 / 3 tuny

  Cena 6 330 Kč bez DPH 21 %
  Objednat
 • 15m3 / 5 tun

  Cena 7 860 Kč bez DPH 21 %
  Objednat
 • 10m3 / 12 tun

  Cena 8 860 Kč bez DPH 21 %
  Objednat
 • 40m3 / 10 tun (bez suti)

  Cena 22 180 Kč bez DPH 21 %
  Objednat
Je dobré vědět

Důležitou věcí u kontejnerů na odpad je jejich nosnost, kterou nemůžeme překročit.  Je nutné brát v úvahu, jestli je zemina  nasáklá vodou nebo je suchá. Pokud si nejste jisti, kolik může daný náklad vážit, zeptejte se našeho dispečera na  602 20 30 44 .

Vyberte si některou z velikostí kontejnerů a my vám kontejner přistavíme v Praze již do 60min dle MAPKY ČASU DOJEZDŮ běžně do 1 až 4 hodin.  OBJEDNEJTE ONLINE     nebo   VOLEJTE  Po-Ne 6:00 - 22:00  602 20 30 44 .

Kontejner na odpad 3m³

maximální nosnost 3t - vhodný pro odvoz stavební suti, zeminy, stavebního a objemného odpadu. Kontejner má výklopné zadní čelo, tzn. komplikovanější plnění v případě použití kolečka, nutno z boku. Při hmotnosti do 1 tuny možnost individuální ceny.

Kontejner na odpad 4m³

maximální nosnost 5t -velmi vhodný pro odvoz stavební suti, zeminy, stavebního a menší objem stavebního objemného odpadu. Při hmotnosti do 1 tuny možnost individuální ceny.

Kontejner na odpad 4m³ - ÚZKÝ

určený na chodníky, do průjezdů apod. – šířka 1,2 m - maximální nosnost 5t - vhodný pro odvoz všech druhů odpadů v úzkých prostorech. Při hmotnosti do 1 tuny možnost individuální ceny.

Kontejner na odpad 10m³

tyto kontejnery vozí velká nákladní vozidla typu TATRA - maximální nosnost 12t - vhodný pro odvoz stavební suti, zeminy, stavebního odpadu Kontejner je nevhodný pro ruční plnění kolečkem, ideální strojem nebo násypkou.

Kontejner na odpad 15m³ !!!! NENÍ URČEN PRO ODVOZ SUTI A ZEMINY !!!! Při hmotnosti do 1,5 tuny možnost individuální ceny.

- maximální nosnost 5t - nejekonomičtější varianta pro odvoz lehkého stavebního a objemného odpadu

U všech typů kontejnerů je samozřejmostí přistavení po Praze ve velice krátkém čase!  Pro objednávku volejte náš dispečink 602 20 30 44 , který je vám k dispozici Po - Ne od 6:00 do 22:00 nebo OBJEDNEJTE ONLINE  .  Pokud patříte mezi velkoodběratele,  zašlete nám POPTÁVKU ZDE , nabídku vám zpracujeme v pracovní dny do 24 hodin. 

 V těchto kontejnerech také vozíme písek, štěrk a další sypký materiál. Pokud máte zájem o nákup a dovoz materiálu, máte při zpětném vytížení kontejneru dopravu materiálu zdarma. Objednávejte na dispečinku  602 20 30 44 

Pro velkoodběratele

Čas jsou peníze a v našem oboru to platí dvojnásob. Můžete se spolehnout, že přistavení kontejneru proběhne ve sjednanou dobu a v případě potřeby garantujeme, že kontejner bude v cíli po Praze do 60 min nebo zdarma, viz záložka Turbokontejnery.

Ve firmě SIEGL s.r.o. máme satelitně monitorovaný vozový park 15 vozů a cca 350 svozových kontejnerů, takže jsme schopni kdykoli kapacitou uspokojit potřeby i té největší zakázky pro stavební firmy.

Garantujeme sjednanou cenu a díky propracovanému systému jsme schopni nabídnout služby pro velkoodběretele bez příplatku, které jinde považují za nadstandard.

Při větším odběru odpadu vám zpracujeme kalkulaci pro firmy online do 24 hodin nebo nás kontaktujte telefonicky.

Obraťte se na nás a budete spokojeni!

Lukáš Assmann
jednatel společnosti SIEGL s.r.o.
Volejte na 606 706 995


Pro
velkoodběratele
X

OBJEDNAT KONTEJNER

Vyberte část Prahy, kam chcete kontejner přistavit a zobrazí se vám čas přistavení do x hodin. Následně vyberte typ kontejneru a vyplňte vaše kontaktní údaje. Pokud si nevíte rady, jaký kontejner objednat, volejte dispečink 602 20 30 44, rádi vám poradíme.  Po přijetí objednávky vás budeme kontaktovat a domluvíme veškeré podrobnosti.

iPo 16-té hodině již nelze objednat na následující den, datum přistavení bylo změněno.
Chcete Turbokontejner s přistavením po Praze do 60min?
Volejte dispečink 602 20 30 44

+ PŘIDAT DALŠÍ KONTEJNER
Cena bez DPH 21%
- Kč

Cena s DPH
- Kč

ZÁKAZNÍK

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Garantovaný čas přistavení: Čas přistavení kontejneru startuje ve chvíli přijetí vaší objednávky dispečinkem. Dispečink vám zavolá a potvrdí čas přistavení. 

Garantovaná cena: Cena za kontejner je konečná a nemůže být navýšena o neuvedené poplatky! Platba na místě přistavení v hotovosti vč DPH. 

Pokud potřebujete mít přistavený kontejner déle než 4 dny, účtujeme poplatek 100,-Kč bez DPH /denně/ kontejner.

Garantovaný čas přistavení: Čas přistavení kontejneru startuje ve chvíli přijetí vaší objednávky dispečinkem. Dispečink vám zavolá a potvrdí čas přistavení. 

Garantovaná cena: Cena za kontejner je konečná a nemůže být navýšena o neuvedené poplatky! Platba na místě přistavení v hotovosti vč DPH. 

Pokud potřebujete mít přistavený kontejner déle než 4 dny, účtujeme poplatek 100,- Kč bez DPH/ denně/ kontejner.

Při větším objemu odpadu vám rádi zpracujeme kalkulaci s množstevní slevou do 24 hod.

Chci odeslat poptávku
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace