Zavolejte nám o přesnou cenu
Pondělí - neděle
6:00 - 22:00
602 20 30 44

MOC Ceník kontejnerů
Podívejte se na ceny kontejnerů

Poptávky pro firmy
Zašlete nám vaši poptávku Zpracujeme ji do 24 hodin.

Garantujeme
Garance do 60 minut nebo zdarma
Objednávejte na

602 20 30 44

Po - Ne od 6:00 do 22:00 hod.

Jsme nejrychlejší v Praze Mapa Za jak dlouho jsme u vás?

Potřebujete odvézt odpad? V naší nabídce naleznete kontejnery s nosností 3 až 12 tun na jakékoliv typy odpadů. Pro více informací nás kontaktujte, pošlete nám poptávku nebo rovnou zavolejte na náš dispečink 602 20 30 44. Kontejner vám přistavíme do 1 až 4 hodin.

O víkendu a státních svátcích účtujeme příplatek 300 Kč bez DPH ke každému kontejneru i dopravě.


U kontejnerů na odpad je důležité odhadnout strukturu a velikost likvidovaného odpadu. Například odvoz suti vyžaduje jiný kontejner než velkoobjemový komunální odpad. Přistavování kontejnerů na míru umí výrazně ušetřit zákazníkovu peněženku. Nebojte se kontaktovat dispečera na telefonu 602 20 30 44. Rádi vám poradíme, jaký kontejner bude pro vás nejvhodnější. Společnost disponuje dostatečným počtem kontejnerů na odpad. Tyto kontejnery používáme ke svozům velkoobjemového domovního odpadu, svozům odpadu, odvozům čisté stavební suti a odvozům netříděné sutě.

Nabídka kontejnerů na odpad začíná u velikosti 3 m3 a končí u objemu kontejneru 40 m3. Dostatečný počet kontejnerů na odpady a naše bohaté zkušenosti z této oblasti jsou pro odběratele zárukou úspěšnosti i u tak náročných akcí, jako jsou například sběr odpadů z velkých staveb.

Při větším objemu odpadu vám rádi zpracujeme kalkulaci s množstevní slevou do 24 hod.

Chci odeslat poptávku
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace