Zavolejte nám o přesnou cenu
Pondělí - neděle
6:00 - 22:00
602 20 30 44

MOC Ceník kontejnerů
Podívejte se na ceny kontejnerů

Poptávky pro firmy
Zašlete nám vaši poptávku Zpracujeme ji do 24 hodin.

Garantujeme
Garance do 60 minut nebo zdarma
Objednávejte na

602 20 30 44

Po - Ne od 6:00 do 22:00 hod.

Jsme nejrychlejší v Praze Mapa Za jak dlouho jsme u vás?

Potřebujete odvézt suť? Vyberte si některou ze čtyř velikostí kontejnerů a my vám kontejner přistavíme do 1 až 4 hodin. Odvážíme stavební suť a stavební odpad, pomůžeme vám ale i s odvozem zeminy. Odhadněte váhu vašeho odpadu, nezapomeňte zohlednit, jestli je odpad v kontejneru suchý nebo mokrý. Kontaktujte náš dispečink 602 20 30 44. Kontejnery mají nosnost 3 až 12 tun.

SIEGL s.r.o. pro vás rozšířil flotilu na 4 vozy pro řetězové/vanové kontejnery!

Tyto velké vanové kontejnery s nosností až 12 tun a objemem do 10m3 jsou výhodné především pro stavby v centru Prahy, kde jsou kladeny nároky na prostor a dopravní omezení, ale zároveň je potřeba odvážet v co nejkratším čase velké množství sutě a zeminy. Realizujete rekonstrukce a výkopové práce v centru Prahy? Nyní vám nově jako jediní v Praze nabízíme až 4 vozy s těmito kontejnery naráz. I u těchto kontejnerů je samozřejmostí přistavení po Praze ve velice krátkém čase! Pro objednávku kontaktujte náš dispečink, který je vám k dispozici Po - Ne od 6:00 do 22:00,
tel: 602 20 30 44 nebo můžete objednat online výběrem v ceníku či vyplněním poptávky. Budeme vás obratem kontaktovat.

O víkendu a státních svátcích účtujeme příplatek 300 Kč bez DPH ke každému kontejneru i dopravě.

Důležitou věcí u kontejnerů na suť je jejich nosnost, kterou nemůžeme překročit. Je nutné brát v úvahu, jestli je odpad nasáklý vodou nebo je suchý. Pokud si nejste jisti, kolik může daná suť a jiný odpad vážit, zeptejte se našeho dispečera na 602 20 30 44. Kromě suti můžete do těchto kontejnerů dávat i kombinace suti se zeminou i odpadem. Počítejte však již s vyšší cenou za odvoz kontejneru. V těchto kontejnerech také vozíme písek, štěrk a další sypký materiál.


Při větším objemu odpadu vám rádi zpracujeme kalkulaci s množstevní slevou do 24 hod.

Chci odeslat poptávku
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace