Ikona garantujeme cenu
Objednávejte online nebo 602 20 30 44 Po - Ne 6:00 - 22:00
nebo telefonicky 602 20 30 44
Obrázek mozaiky
Objednávejte online nebo na 602 20 30 44 Po - Ne 6:00 - 22:00

Často kladené dotazy

Kontejner si objednáte telefonicky. Dispečeři vám rádi se vším poradí a najdou pro vás nejlepší řešení. Případně můžete objednávat e-mailem.

Telefonní číslo, na které můžete volat, je: 602 20 30 44. V případě, že preferujete písemnou komunikaci, stačí vyplnit poptávkový formulář, případně nás kontaktovat e-mailem na info@siegl.cz a my se vám ozveme.

Pro výběr vhodného kontejneru budete potřebovat vědět, jaký odpad chcete naložit a přibližný objem vašeho odpadu. Pomůžeme vám prakticky s jakýmkoli odpadem (sutí, zeminou, komunálním odpadem, případně starým odpadem po vyklízení bytů nebo sklepů).

Čím dříve, tím lépe, ale u nás vám stačí i pár hodin předem. Na území Prahy vám přistavíme kontejner do 1-4 hodin od objednání. Přesnější čas zjistíte na stránce přehled pro jednotlivé části Prahy. Pokud ale chcete vědět přesný čas přistavení, zavolejte nám přímo na 602 20 30 44.

Dispečink je vám k dispozici každý den (Po-Ne) v časech od 6:00 do 22:00. 

Ano, víkendy i svátky jezdíme. Po předchozí dohodě je možné přijet také v noci.

Naše pracovní doba je od pondělí do neděle v čase od 6:00 do 22:00. Chceme vám však vyjít maximálně vstříc. Není pro nás tedy nejmenší problém přizpůsobit pracovní dobu vašim požadavkům a přistavit k vám kontejner i o víkendu, svátku nebo v noci. Zavolejte nám na číslo 602 20 30 44 a domluvíme se na podrobnostech.

Zjistěte zde, s jakým časovým předstihem si kontejner musíte objednat.

Samozřejmě, zavolejte nám. Probereme s vámi vaši situaci a vymyslíme ideální řešení.

Kontejnery se liší dle odpadu, který chcete odvézt. V naší nabídce naleznete kontejnery na suťkontejnery na zeminu nebo velkoobjemové kontejnery, dokážeme si ale poradit s jakýmkoli typem odpadu. Pokud nevíte, jaký kontejner by pro váš odpad byl vhodný, určitě nám zavolejte na telefonní číslo 602 20 30 44, rádi vám poradíme.

Ano všechny naše kontejnery mají zadní otevírací vrata.

Ne, nebezpečný odpad neodvážíme.

Definici nebezpečného odpadu najdete v v § 4 „Zákonu o odpadech“ číslo 185/2001 Sb. Každý, kdo manipuluje s nebezpečným odpadem, je povinen splňovat určité podmínky. Například vést si vlastní evidenci s informacemi o množství a druhu odpadu. Také je potřeba zapisovat, jakým způsobem je s ním zacházeno. Více informací o nebezpečném odpadu se dozvíte v článku Nebezpečný odpad.

Ano, po odvezení odpadu si o potvrzení můžete zažádat telefonem nebo e-mailem.

Potvrzení o likvidaci odpadu můžete využít například při souhlasu s užíváním stavby, nebo ho vyžadují některé úřady při kolaudaci. U nás není problém vám ho vystavit.

Zde si přečtete více o stavebním odpadu.

Ano, dovážíme písek, štěrkzeminu a recykláty. Od dodavatelů jsme ještě schopni dovézt kačírek a beton.

Písek dovážíme kopaný, říční, zásypový tříděný nebo říční betonový.

Štěrk vám nabízíme nejmenší 0 - 4 mm a největší 0 - 63 mm.

Zeminy máme dva druhy. Kvalita A a B.

Kačírek u nás zakoupíte v pěti různých velikostech.

Beton odebíráme od externího dodavatele.

Máme k dispozici 3 druhy směsného recyklátu.

Ano, prohlášení o shodě zasíláme na vyžádání. Můžete o něj žádat telefonicky nebo e-mailem.

Postup při posuzování shody stanovuje zákon 22/1997 Sb. v platném znění a příslušná nařízení vlády. Pro nás není nejmenší problém vám tento dokument zajistit. Pro nejrychlejší komunikaci nám zavolejte na telefonní číslo 602 20 30 44.

Neděláme, jsme odpadáři, ne dopravci.

Specializujeme se na následující činnosti:

Naše kontejnery uvezou 3 až 12 tun odpadu. Po Praze a okolí vám je přistavíme do 1 až 4 hodin. Pro bližší informace nás kontaktujte na telefonním čísle 602  20 30 44, nebo nám napište rovnou poptávku.

Ne, to již spadá pod autodopravu.

Dovezeme vám pouze níže uvedený materiál, který si od nás zakoupíte. Máme na výběr z těchto druhů:

Naše kontejnery uvezou 3 až 12 tun materiálu. Pro bližší informace nás kontaktujte na telefonním čísle 602 20 30 44, nebo nám napište rovnou poptávku.

Obrázek mozaiky Obrázek mozaiky