Ikona garantujeme cenu
Objednávejte online nebo 602 20 30 44 Po - Ne 6:00 - 22:00
nebo telefonicky 602 20 30 44
Obrázek mozaiky
Objednávejte online nebo na 602 20 30 44 Po - Ne 6:00 - 22:00

Odpad z údržby komunikací

Odpad z údržby komunikací má více podob. Může se jednat o posypový materiál (písek nebo štěrk), který se využívá pro zlepšení sjízdnosti silnic v zimním období. Dále tento druh odpadu vzniká při opravách komunikací za využití asfaltového penetračního postřiku a štěrku – ne všechen použitý štěrk se totiž k asfaltové vrstvě přichytí dostatečně pevně. Posypový materiál, který na silnicích zbude, stejně jako štěrk, jenž se neuchytí v asfaltové emulzi, je po jeho sběru speciálním strojem na čištění silnic nutné pro zajištění bezpečnosti odvézt. Zejména motorkáře mohou silnice znečištěné tímto způsobem nemile překvapit a hrozí jim zvýšené riziko pádu.

Vzhledem k tomu, že při opravách silnic je rovněž často třeba buď celý asfaltový povrch, nebo alespoň jeho část vyfrézovat, nemůžeme zapomenout na odpad z komunikací v podobě odfrézovaného asfaltu. Při celkové rekonstrukci pak dochází také k odstranění původního podloží silnic.

Ať už potřebujete odvézt jakýkoliv druh odpadu ze zimní údržby nebo oprav komunikací, stačí se na nás obrátit a celou záležitost můžete považovat za vyřešenou.

Ikona platba kartou řidiči
Obrázek mozaiky Obrázek mozaiky