Ikona garantujeme cenu
Objednávejte online nebo 602 20 30 44 Po - Ne 6:00 - 22:00
nebo telefonicky 602 20 30 44
Obrázek mozaiky
Objednávejte online nebo na 602 20 30 44 Po - Ne 6:00 - 22:00

Odvoz kovového odpadu pro firmy

Kovový odpad zpravidla vzniká ve výrobních podnicích různých velikostí - od malých zámečnických dílen až po velké výrobní haly nadnárodních společností, které se zaměřují na výrobu kovových součástí.

Nehledě na velikost výroby by měli mít všichni producenti kovového odpadu zajištěn jeho odvoz. Kovový odpad lze rozdělit do dvou kategoriílehký a těžký. Lehký kovový odpad, do kterého se řadí například plechy a trubky, se odváží ve velkoobjemových kontejnerech. Díky tomu je možné najednou odvézt velké množství plechů či trubek. Těžkým kovovým odpadem se rozumí nepotřebné produkty z litiny a různých slitin. Obvykle tyto součásti bývají větších rozměrů a často také mají složitý, neskladný tvar. Těžký kovový odpad se většinou odváží za využití ostatních druhů kontejnerů v závislosti na jeho množství a charakteristice.

Z legislativních důvodů se v případě kovového odpadu, ať už jde o ocel, nebo barevné kovy, zabýváme pouze jeho odvozem z firem. Samozřejmě nabízíme možnost domluvy na pravidelných svozech, jejichž frekvence se po vzájemné dohodě stanoví na základě předpokládané produkce a druhu kovového odpadu. Vhodným nastavením podmínek svozů lze dosáhnout finanční úspory.

Ikona platba kartou řidiči
Obrázek mozaiky Obrázek mozaiky
Akční nabídka
Zavřít nabídku

Sleva 10% na objemný dopad

Vyklízíte a nevíte co s odpadem? Objednejte si kontejner. Pokud naplníte kontejner objemným odpadem z vyklízecích prácí dostanete 10% slevu. Nevztahuje se na stavební odpad.

Do konce června